O nas

Czyli kim jesteśmy

 

Jesteśmy polsko-szwedzką firmą świadczącą usługi w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy bogate doświadczenie zdobyte w rozlicznych projektach przemysłowych w Szwecji oraz w Polsce.
 
 
Główne dziedziny naszej dzałalności to:
  • System CMMS Aretics - utrzymanie ruchu
aretics_teaser
Współtworzymy oprogramowanie wspomagające zarządzanie działami utrzymania ruchu umożliwiające przeprowadzanie szerokiego zakresu analiz ekonomicznych i technicznych pozwalające na systematyczny rozwój i ulepszanie metod pracy. Nasze oprogramowanie jest łatwe w użyciu, szybko przez wszystkich akceptowane i rzeczywiście używane. Jak Państwo wiedzą z doświadczenia, trudno jest przekonać pracowników aby systematycznie zapisywali przyczyny awarii, rodzaje wykonanych prac, czy też wyniki inspekcji. Oprogramowanie, które jest rzeczywiście systematycznie i skutecznie używane jest trudno zbudować - z dumą możemy powiedzieć, że nam się to udało. Nasze oprogramowanie Aretics zostało wybrane przez czytelników miesięcznika Inżynieria i Utrzymanie Ruchu produktem roku 2005! Nasza firma prowadzi również usługi konsultingowe w zakresie organizacji i zarządzania działami utrzymania ruchu. Pomagamy w formowaniu procesów przechodzenia od utrzymania reakcyjnego do zapobiegawczego oraz w tworzeniu standardów i planów obsługi opartych na stanie technicznym maszyn.

  • Oprogramowanie do zarządzania flotami pojazdów
WebpassLogoDemo
Jesteśmy twórcą kompleksowego rozwiązania wspomagające zarządzanie stajnią samochodową. Nasze oprogramowanie jest efektem wieloletniej współpracy naszej firmy ze stajniami samochodowymi na terenie Polski i Szwecji. Umożliwia ono pełną obsługę stajni: od administracji kierowców i samochodów, po prowadzenie rozliczeń i automatyczny eksport danych do oprogramowania księgowego. Priorytetem jest minimalazcja nakładu pracy jaki trzeba włożyć w obsługę danych.
Nasz system dostarcza także pełną i aktualną informację o działalności korporacji. Szczegółowe statystyki pozwolą na analizę modelu biznesowego i mnóstwo pomocnych informacji, które pomogą go ulepszyć.

  • Systemy dedykowane - tworzone na zamówienie klienta

Jak zbudować niezawodne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie? My znamy odpowiedź na to pytanie! Specjalizujemy się w tworzeniu programów dla branży utrzymania ruchu i korporacji samochodowych. Dzięki dokładnej znajomości tych branż możemy nie tylko stworzyć oprogramowanie, ale również wspieramy klientów swoją profesjonalną wiedzą. Wielu klientów w Polsce i Szwecji korzysta z naszych rozwiązań dedykowanych. Zrozumienie potrzeb klienta i dostarczenie oprogramowanie prostego w obsłudze jest zawsze naszym priorytetem.